Cookies paziņojuma teksts rakstāms LV nodē. Sīkdatņu politika
 

Ziedot

 

Šajā dokumentā ir aprakstīta sīkdatņu izmantošana mūsu interneta vietnē www.sosbca.lv, norādīti sīkdatņu veidi un to lietošanas mērķi, kā arī Jūsu tiesības mainīt sīkdatņu lietošanu atbilstoši savām vajadzībām.

KAS IR SĪKDATNES?

Sīkdatnes ir mazas teksta datnes, kuras interneta vietnes novieto jūsu datorā vai mobilajā ierīcē brīdī, kad Jūs apmeklējat šo interneta vietni. Parasti sīkdatnes plaši izmanto, lai padarītu interneta vietņu darbību efektīvāku, kā arī sniegtu noteiktu informāciju attiecīgās vietnes īpašniekiem.

Ir zināmas vairākas sīkdatņu kategorijas:

nepieciešamās sīkdatnes ļauj mūsu interneta vietnei darboties korekti un Jums ērtā veidā. Ja nepiekrītat šādu sīkdatņu izmantošanai, Jūs nevarēsiet vai Jums būs lielas grūtības lietot mūsu interneta vietni www.sosbca.lv. Nepieciešamās sīkdatnes neiegūst Jūsu personas datus;

izpildes sīkdatnes vāc informāciju par to, kā Jūs izmantojat mūsu interneta vietni, piemēram, fiksējot apmeklētās interneta lapas, tādējādi dodot mums iespēju uzlabot interneta vietnes www.sosbca.lv darbību un funkcionalitāti. Izpildes sīkdatnes neiegūst Jūsu personas datus;

funkcionalitātes sīkdatnes dod iespēju interneta vietnei atcerēties visas Jūsu izdarītās izvēles, piemēram, teksta lielumu vai izvēlēto valodu, tādējādi dodot mums iespēju nodrošināt Jums ērtāku interneta vietnes www.sosbca.lv lietošanu. Funkcionalitātes sīkdatnes iegūst Jūsu personas datus;

trešo personu sīkdatnes dod iespēju mums uzlabot mūsu interneta vietnes funkcionalitāti un pielāgošanu tieši Jūsu interesēm un vajadzībām, piemēram, ļaujot Jums noskatīties Youtube vai Vimeo video. Atkarībā no trešo personu sīkdatņu veida, tās var iegūt Jūsu personas datus.

Atkarībā no tā, cik ilgi sīkdatnes saglabājas Jūsu datorā vai mobilajā ierīcē, visas sīkdatnes var iedalīt šādos tipos:

sesijas sīkdatnes saglabājas Jūsu datorā vai mobilajā ierīcē tikai attiecīgās pārlūkprogrammas sesijas laikā, tas ir, līdz brīdim, kad būsiet izgājis no mūsu interneta vietnes;

pastāvīgās sīkdatnes saglabājas Jūsu pārlūkprogrammā noteiktu laiku arī pēc sesijas beigām, ja vien Jūs tās neizdzēsīsiet.

KĀDIEM MĒRĶIEM MĒS IZMANTOJAM SĪKDATNES?

Mūsu izmantotās sīkdatnes ļauj apstrādāt statistikas datus par mūsu interneta vietnes izmantošanu un konkrētu lapu apmeklēšanu. Aktivizētās sīkdatnes ļauj mums atpazīt Jūsu pārlūkprogrammu un nodrošināt Jums noteiktas papildu iespējas.

Mēs izmantojam sīkdatnes lai:

veidotu/uzturētu Jūsu sesiju mūsu interneta vietnē;

nodrošinātu interneta vietnes apmeklējumu statistiku;

atcerētos Jūsu ekrāna izvēles (preferences), piemēram, izvēlēto valodu;

atcerētos, vai Jūs esat (vai neesat) sniedzis piekrišanu mūsu sīkdatņu lietošanai šajā interneta vietnē.

KĀDAS SĪKDATNES MĒS IZMANTOJAM?

Lai nodrošinātu atbilstošu interneta vietnes funkcionalitāti un ērtumu, mēs savā interneta vietnē www.sosbca.lv izmantojam šādas sīkdatnes:

Kas tās nodrošina

Mērķis

Veids

Biedrība “Latvijas SOS – bērnu ciematu asociācija”

Dod mums iespēju nodrošināt Jums ērtāku interneta vietnes www.sosbca.lv lietošanu

Funkcionalitātes sīkdatne, pastāvīga sīkdatne

Google Analytics un Google Tag manager

Dod mums iespēju veikt statistiku par Jūsu izvēlnēm un darbībām interneta vietnē www.sosbca.lv

Izpildes sīkdatne, trešo personu sīkdatne, pastāvīga sīkdatne

Satura izvietošanas platformas (piemēram, Youtube, Vimeo, Soundcloud u.c.)

Dod mums iespēju nodrošināt Jums audio, video un cita veida saturu, izmantojot šo platformu iespējas

Izpildes sīkdatne, trešo personu sīkdatne, pastāvīga sīkdatne

KĀ JŪS VARAT PĀRVALDĪT SĪKDATNES?

Ja Jūs vēlaties ierobežot vai bloķēt sīkdatņu lietošanu mūsu interneta vietnē, Jūs to varat izdarīt, veicot attiecīgas izmaiņas Jūsu pārlūkprogrammas iestatījumos. Lūdzu, atcerieties, ka, ja Jūs izvēlaties dzēst vai bloķēt noteiktas sīkdatnes, mūsu interneta vietnes darbība un ērtums varētu būt ierobežota, tostarp iespēja atteikties no sīkdatnēm var ierobežota, jo šai funkcijai pašai ir nepieciešams ievietot sīkdatni Jūsu ierīcē.

Lai iegūtu informāciju, kā ierobežot vai bloķēt sīkdatnes noteiktās pārlūkprogrammās, lūdzu, apmeklējiet attiecīgo pārlūkprogrammu interneta vietnes (Google Chrome, Mozilla Firefox, Internet Explorer u.c.).

PERSONAS DATU AIZSARDZĪBA

Izmantojot sīkdatnes, mēs varam apstrādāt Jūsu personas datus. Detalizētu informāciju par personas datu apstrādes pārziņiem, mērķiem un Jūsu tiesībām saistībā ar personas datu apstrādi lasiet mūsu Privātuma paziņojumā, kas ir pieejams mūsu interneta vietnē www.sosbca.lv.