Cookies paziņojuma teksts rakstāms LV nodē. Sīkdatņu politika
 

Ziedot
Apmācības

Bērnu emocionālās audzināšanas (BEA) grupa

Bērnu emocionālās audzināšanas grupas (BEA) Valmierā

Valmieras pašvaldības pirmsskolas iestādēs vecākiem piedāvājam BEA jeb Bērnu emocionālās audzināšanas grupu nodarbības.  Šīs 10 soļu programmas mērķis ir palīdzēt, iedvesmot un atbalstīt vecākus, lai viņu bērni augtu emocionāli stipri, veseli un laimīgi. Tā satur informatīvi izglītojošus materiālus, darba gaitā paredz diskusijas un lomu spēles un vecāku pašu pieredzes analīzi, tādējādi ļaujot dziļāk izprast katra bērna individuālās rakstura iezīmes un uzvedības formas. Tā māca arī, kā bērna nevēlamo uzvedību mainīt un palīdzēt viņam attīstīties pēc iespējas veselīgāk.

Nodarbības vada AGITA DREIBLATE (praktizējoša BEA apmācību grupu vadītāja, ieguvusi atbilstošu kvalifikāciju un sertifikātu, kas dod iespēju strādāt ar vecākiem grupās,  maģistra grāds sociālajā darbā). Nodarbības tiek organizētas pirmsskolas iestādēs, vecākiem tās ir bez maksas, jo finansējumu nodrošina Valmieras pašvaldība.

 

Uzzināt vairāk!

Lai vairāk uzzinātu par BEA nodarbībām, lūdzu, sazinieties ar Valmieras SOS Ģimeņu atbalsta centra vadītāju Agitu Dreiblati vai jautājiet savā pirmsskolas iestādē.